Ця форма збирає відгуки від громадян України щодо досвіду взаємодії (негативні та позитивні) або ж виявлені недоліки (порушення) та переваги в діяльності посадових осіб апарату Міністерства юстиції України (Мін’юсту).

 

Відгуки після обробки та аналізу будуть розміщені на відповідних сторінках структурних підрозділів апарату  Мін’юсту на сайті громадського контролю за діяльністю Мін’юсту - minjust.ukrdem.org з зазначенням Вашого імені, прізвища та міста, а також використані задля поліпшення його діяльності.

 

Прохання в одній формі зазначати про 1 випадок Вашого досвіду, 1 недолік або 1 перевагу, в разі наявності інших випадків, недоліків, переваг заповнювати нові форми.

 

Громадський контроль за діяльністю влади - це виявлення недоліків (порушень чинного законодавства) в роботі суб'єктів владних повноважень та подальший вплив громадськості на таких суб'єктів з метою припинення ними виявлених порушень. Більш детально за посиланням.

 

Структура та штатна чисельність працівників апарату Мін'юсту

 

Список працівників апарату Мін`юсту станом на 20.01.2022

 

За 2021 рік апаратом (1005 осіб станом на 31.12.21) було отримано 310009 документів, створено 253441 вихідних та 94879 внутрішніх документів, на заробітну плату було витрачено 488229900 грн (середньомісячна заробітна плата 1 працівника складала 40483 грн).

 

Громадська експертиза діяльності апарату Мін'юсту щодо взаємодії з громадськістю (проведена УкрДем в 2018 році)

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ АПАРАТУ МІН'ЮСТУ (підрозділи яких попадали в поле зору УкрДем):

Громадський контроль за апаратом Мін'юсту